Komanda – Jaunā VIENOTĪBA

Komanda

Spēcīga komanda spēcīgam un vienlīdzīgi pārstāvētam Cēsu novadam!

Jānis Rozenbergs
Arvien biežāk dzirdu bažas par iespējamo Cēsu pilsētas dominanci jaunveidojamajā novadā un tas uzliek mūsu komandai vēl lielāku atbildību ar darbiem apliecināt ikviena cilvēka, ikviena pagasta un ikvienas vietas nozīmi un vērtību.

Jānis Rozenbergs

Cēsu novada domes priekšsēdētājs

Ainārs Šteins
Latvija ir kā skaista glezna, kas salikta no maziem puzles gabaliņiem - cilvēkiem, viensētām, pagastiem un pilsētām. Katram šim gabaliņam ir svarīga vieta. Zaudējot kaut vienu, bildi nesalikt!

Ainārs Šteins

Līgatnes novada domes priekšsēdētājs, “Gaujas ilgtspējīgas attīstības biedrības” valdes priekšsēdētājs

Inese Suija-Markova
Es rūpēšos, lai jaunajā Cēsu novadā viena no prioritātēm būtu vides kvalitātes saglabāšana, dabas resursu tālredzīga apsaimniekošana, virzība uz bezatkritumu dzīvesveidu un videi draudzīgas uzņēmējdarbības attīstība.

Inese Suija-Markova

Zinātniskās organizācijas “Vides risinājumu institūts” izpilddirektore, Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietniece, Rīgas Tehniskās universitātes doktorante, Cēsu "Rotary" kluba biedre

Ticu jaunā novada attīstībai, uzņēmēju ambīcijām un cilvēku idejām. Dinamiska uzņēmējdarbības vide, aizsargāta, vibrējoša kultūrtelpa, moderns izglītības tīkls, aktīvas iedzīvotāju iniciatīvas un veseli novadnieki ir pamats novada izaugsmei.

Atis Egliņš-Eglītis

Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītājs, Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 darba grupas vadītājs

Juris Žagars
Kā ilggadīgs Cēsu uzņēmējs zinu, ka kopā ar plašo lauku teritoriju jaunajā novadā varam panākt to, lai visiem iedzīvotājiem šeit būtu augstas kvalitātes dzīve visās jomās.

Juris Žagars

“Žagarkalna” īpašnieks, Dailes teātra direktors, Cēsu Mākslas festivāla dibinātājs, Cēsu novada domes deputāts

Kalpoju, lai sniegtu cilvēkiem atbalstu un drošību. Tas ir mans aicinājums, kam sekošu arī turpmāk!

Biruta Mežale

“B.Mežales grāmatvedības konsultāciju birojs” valdes priekšsēdētāja, biedrības “Sieviešu resursu centrs “Prieks”” valdes priekšsēdētāja, Cēsu novada domes deputāte

Kustība un aktivitāte ir labākais, ko mēs varam dot savam ķermenim un veselībai. Savukārt, pašvaldībai ir lielas iespējas to veicināt, tāpēc iestāšos par sporta un veselīga dzīvesveida aktivitātēm arī turpmāk.

Ēriks Bauers

Amatas novada sporta koordinators, Amatas novada domes deputāts, Nītaures vidusskolas sporta skolotājs, Sieviešu florbola komandas “Lekrings” atjaunotājs un treneris

Atbalstu šo komandu, jo man rūp Cēsu novada kultūras daudzveidīga attīstība. Uzskatu, ka novads ir bagāts ar dabas, kultūrvēstures un cilvēkresursiem, lai to izdarītu. Kultūras, tūrisma un ekonomikas sabalansētība ir šī novada vizītkarte, ko vērts veidot tālāk.

Inga Cipe

Priekuļu novada pašvaldības Kultūras, izglītības, sporta un jaunatnes lietu nodaļas vadītāja, deju grupas “VIVA” vadītāja, XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku režisore

Kaspars Gulbis
Ikvienam ir svarīga nemitīga izglītības pilnveide, ietverot vērtības un tradīcijas. Lieliska komanda dod nepieciešamo impulsu šādai virzībai un attīstībai.

Kaspars Gulbis

Līgatnes novada Mūzikas un mākslas skolas direktors, Līgatnes novada domes deputāts

Dace Potaša
Pārliecība, attieksme, atbildība - trīs vaļi, kuri mani motivē būt šajā komandā.

Dace Potaša

Vecpiebalgas novada pamatskolas direktora vietniece pirmsskolā, interešu izglītības pedagogs

Māris Baltiņš
Darot šodien, domāju par rītdienu, jo rītdiena pienāk ātrāk nekā mēs to gaidām. Un tā pieder mūsu bērniem.

Māris Baltiņš

SIA “OGN” valdes priekšsēdētājs, Priekuļu novada domes deputāts, orientēšanās sporta kluba “Meridiāns” valdes loceklis

Mārtiņš Malcenieks
Mana prioritāte ir droša un ērta dzīves vieta ģimenēm ar bērniem - izcila izglītība, drošs ceļš uz skolu, atbalsts mazo un vidējo uzņēmumu pastāvēšanai un attīstībai un aktīvās atpūtas iespējas.

Mārtiņš Malcenieks

SIA “Aktīvā tūrisma centrs “Eži”” līdzīpašnieks, Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos

Aija Sīmane
Mana stiprā puse ir darbs ar cilvēkiem. Spēju saskatīt katra bērna vajadzības, veidojot skolu visiem un ikvienam.

Aija Sīmane

Cēsu Pilsētas vidusskolas direktore, Cēsu novada domes deputāte

Andris Melbārdis
Man, kā dzimušam un mācītam lauksaimniekam, svarīga ir jebkuras lauku sētas un saimniecības pastāvēšana gan Vaivē, gan Zaubē, gan Abrupē, gan citviet.

Andris Melbārdis

SIA “Priekuļu mašīnu stacija” valdes priekšsēdētājs, Cēsu novada domes deputāts, mednieku kluba “Priekuļi” biedrs, Cēsu novada medību koordinācijas komisijas vadītājs

Vita Zauere
Vēlos veicināt ikviena lauku iedzīvotāja piederību un nozīmīgumu Cēsu novadam.

Vaira Zauere

Amatas novada pašvaldības sociālā dienesta vadītāja, biedrības “Novadnieki attīstībai” valdes priekšsēdētāja

Edgars Bērzkalns
Vēlos dalīties savās zināšanās un pieredzē, lai apvienotajā Cēsu novadā mēs varam tiekties uz kopīgu mērķi dzīvot labākā vidē.

Edgars Bērzkalns

SIA “Rīga Consulting” valdes priekšsēdētājs, Vecpiebalgas novada domes deputāts

Rihards Vidzickis
Lai nevienā novada vietā nezustu tradīcijas, lai viss attīstītos harmonijā ar mūsu kultūrvēsturisko vidi un dabas vērtībām.

Rihards Vidzickis

Vienkoču parka un Kokamatniecības muzeja veidotājs, Līgatnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks, biedrību “Līgatnes upes saimnieki” un “Zaļie amatnieki” valdes priekšsēdētājs, RTU inženierzinātņu doktors

Ingus Laiviņš
Esmu par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, par sakārtotu un attīstītu sporta infrastruktūru visā novadā.

Ingus Laiviņš

AS “CATA” pārvadājumu daļas ražošanas inženieris, Cēsu novada domes deputāts, SK “Pārgauja” treneris, Latvijas florbola vīriešu izlases treneris

Normunds Ruķis
Lauksaimniecība ir atslēgas nozare Latvijā gan nodarbinātības, gan pievienotās vērtības ziņā. Šo svarīgo tautsaimniecības nozari esmu aizstāvējis gan Latvijā, gan Briselē, un strādāšu tās attīstīšanai arī jaunajā Cēsu novadā.

Normunds Ruķis

SIA "Vienotnes" valdes priekšsēdētājs, PKS "Straupe" valdes priekšsēdētāja vietnieks, Lauksaimniecības Statūtsabiedrību asociācijas loceklis, Pārgaujas novada Pašvaldības īpašumu komisijas priekšsēdētājs

Erlends Geruļskis
Ikdienā ārstējot savus pacientus, vēlos to darīt ar mūsdienīgām metodēm, tāpēc Cēsu klīnikas modernizācijas turpināšana ir ļoti nozīmīga ikvienam novada iedzīvotājam.

Erlends Geruļskis

SIA “Cēsu klīnika” ārsts, Cēsu novada domes deputāts

Raimonds Dombrovskis
Tikai nesaki, ka nevaru, vai man nekas nesanāks. Tā būs lielākā kļūda, ar ko nerēķinājās sacītājs!

Raimonds Dombrovskis

Aktīvās atpūtas centra "Vanagkalns" vadītājs, ceļotājs, piedzīvojumu filmu autors, gids

Jānis Ķipurs
Lai sasniegtu to, ko tu vēlies, nepietiek ar sapņošanu vai paļaušanos uz citiem. Tikai paša mērktiecība, neatlaidība un spēja uzupurēties, agrāk vai vēlāk aizvedīs pie kārotā mērķa.

Jānis Ķipurs

IK “JANIS KIPURS” īpašnieks, olimpiskais čempions bobslejā

Mūsu komandu novērtē

Elita Eglīte, Amatas novada domes priekšsēdētāja

Elita Eglīte

2017.gada Amatas novada pašvaldības vēlēšanās manis pārstāvētā Zaļo Zemnieku savienība veidoja kopēju sarakstu ar “Vienotību”. Savu izvēli ne mirkli nenožēloju, jo kopā esam paveikuši daudz nozīmīgu lietu, kas prasa politisko tālredzību un drosmi.

Par piemēru minēšu Āraišu ezerpils kompleksu. Parasti visi runā par to, ko varētu atdot valstij, lai samazinātu budžeta tēriņus un tiktu vaļā no “problēmām”. Bet mēs – tieši pretēji – pārņēmām no valsts nīkuļojošu un ilgstoši bez investīcijām turētu, bet ļoti svarīgu un atpazīstamu kultūrvēsturisku objektu. Esam jau veikuši pirmās nozīmīgās investīcijas, un esmu pārliecināta – ne pēdējās. Un to var paveikt tikai tad, ja deputāti ir vienoti, profesionāli un orientēti uz rezultātu.

Tāpēc droši varu aicināt Amatas iedzīvotājus tuvojošajās vēlēšanās atbalstīt “Jaunās Vienotības” un Latvijas Zemnieku savienības komandas. Plecu pie pleca esmu strādājusi ar deputātu kandidātiem Vairu Zaueri, Ēriku Baueru, tāpat veiksmi vēlu mūsu novada uzņēmējam, olimpietim Jānim Ķipuram. Nākamajam politiskajam darba cēlienam būs nepieciešama pieredze, zināšanas un – labā nozīmē – ambīcijas, ko saskatu šajās komandās.

Elmārs Tannis, šefpavārs, uzņēmējs

Elmārs Tannis

Ar šo pusi esmu saistīts jau vairāk nekā 12 gadus. Man Līgatnē ir īpašums, kurā man ļoti patīk pavadīt savu brīvo laiku. Šī ir skaista vieta ar jaukiem cilvēkiem! Gadu gaitā, braucot uz Līgatnes lauku īpašumu, biju ievērojis ēku Augšlīgatnē. Redzot kā Līgatnē attīstās tūrisms un aprunājoties par biznesa vidi ar citiem uzņēmējiem, es šo īpašumu iegādājos, lai investētu biznesa attīstībā.

Mēs neviens nezinām, kā būs lielajā Cēsu novadā, bet Līgatnē no pašvaldības vadības un speciālistiem saņēmu lielu pretimnākšanu savu ideju realizācijai. Man kā uzņēmējam tas ir ļoti svarīgi!
Tāpēc patiesi ceru, ka topošajā Cēsu novadā tūrisms, gastronomija un kultūra būs nozīmīgi attīstības virzieni, kā arī pašvaldības pretimnākšana būs līdzīga kā Līgatnē.

Mārīte Raudziņa, LU Cēsu filiāles vadītāja

Mārīte Raudziņa

Vadot Latvijas Universitātes Cēsu filiāli (iepriekš RPIVA Cēsu filiāli), man bijusi cieša sadarbība gan ar Cēsu novada Izglītības pārvaldi, gan Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu. Esam sagatavojuši gan Cēsu, gan Cēsu apkārtnes, gan visas Vidzemes novadiem nepieciešamos pedagogus pirmskolām un skolām. Esam kopīgi īstenojuši dažādus izglītības projektus, izstrādājuši un licencējuši jaunas un aktuālas studiju programmas. Esam vienmēr bijuši atbalstīti grūtos laikos, kad uzvirmoja hamletiskais jautājums: būt vai nebūt Cēsu filiālei arī turpmāk.

Vēlos ieskicēt vienu nesenu gadījumu, proti, Latvijas Universitāte šajā pavasarī rīkoja zinātniski lietišķo konferenci par Latvijas reģionu un to izglītības attīstības izaicinājumiem. Viens no referentiem bija Jānis Rozenbergs, kurš iezīmēja galvenos jaunā Cēsu novada attīstības izaicinājumus nākotnē, uzsverot, cik liela loma tajā būs tieši iedzīvotāju izglītībai. Pēc šīs prezentācijas saņēmu daudz uzslavu un apbrīnas no augstskolas kolēģiem, filiāles absolventiem, citu novadu pedagogiem par mūsdienīgo un profesionālo nākotnes redzējumu. Tāpēc esmu pārliecināta un droša, ka Jānim Rozenbergam un viņa komandai ir skaidrs jaunā Cēsu novada nākotnes attīstības redzējums, kompetence un krampis to arī īstenot.

Es balsošu par Jauno Vienotību!

Renārs Sproģis, uzņēmējs, Cēsu kauju un Lāčplēša dienas atceres pasākumu veidotājs

Renārs Sproģis

Kā savu sabiedrisko aicinājumu daudzu gadu garumā esmu izjutis mūsu vēstures izzināšanu, aizmirsto notikumu celšanu gaismā un patriotisma stiprināšanu. Man ir prieks, ka kopā ar komandu izdevies Lāčplēša dienas atceres pasākumos Cēsu Pils parkā pulcēt tūkstošiem cilvēku, tādējādi kļūstot par vienu no viskuplāk apmeklētākajiem pasākumiem valstī. Arī Cēsu kaujas beidzot plaši izskanējušas un kļuvušas par Latvijas Uzvaras dienu, un arvien vairāk cēsnieku zina un novērtē šo notikumu nozīmi.

Mans sapnis būtu, ja Cēsu kauju diena, 22.jūnijs, būtu mūsu kalendāros kā sarkanais datums jeb svētku diena. Tā būtu cieņpilna attieksme pret mūsu brīvības cīnītājiem. Topošajam Cēsu novadam ir bagāta vēsture, par kuru mums jābūt zinošiem pašiem un jāspēj pastāstīt citiem. Līdz ar to ir svarīgi, ka arī pašvaldība un tās vadība to apzinās un ir gatava sadarboties šo mērķu vārdā. Tāpēc es šajās vēlēšanās atbalstīšu Jaunās Vienotības komandu!

Imants Balodis, PKS “Straupe” valdes priekšsēdētājs

Imants Balodis

Daudzus gadus vadu nu jau vienīgo Cēsu puses piensaimnieku kooperatīvo sabiedrību “Straupe”, kas savās rindās apvienojis daudzus desmitus piensaimniekus un vienmēr iestājies par kvalitatīvas produkcijas piegādi saviem uzticamajiem klientiem. Mēs vēlētos, lai topošais novads bērnu un skolēnu ēdināšanā izmantotu vietējā ražojuma veselīgu pārtiku, kas būtu neatsverams ieguldījums mūsu jauniešu veselībā. Tāpat mums svarīgs regulārs dialogs ar pašvaldību par uzņēmējdarbības vides attīstības un atbalsta jautājumiem.

Jaunās Vienotības komandā Cēsu novada pašvaldības vēlēšanās kandidē mūsu ilggadējais biedrs un valdes loceklis Normunds Ruķis, mūsu sadarbības partnere Biruta Mežale, tāpat simpātijas vieš Jāņa Rozenberga personība, tāpēc patiesi ceru, ka mūsu vērtības un redzējums tiks pārstāvēts kopīgajā Cēsu novadā!

Kristers Serģis, vairākkārtējs pasaules motokrosa čempions, uzņēmējs

Kristers Serģis

Esmu no Priekuļiem un ar lielām cerībām raugos uz mūsu novada pievienošanu nu jau lielajam Cēsu novadam. Ko nevar izdarīt viens, to var izdarīt visi kopā. Cēsis kļuvušas par pilsētu, uz kuru pārceļas jaunas ģimenes gan no tuvējiem novadiem, gan no Rīgas. Šeit ir sakopta vide un pieejama laba izglītība gan maziem, gan lieliem. Šī ir pilsēta Gaujas Nacionālā parka vidū, pilsēta, kas lieliski parāda, kā dabas aizsardzība līdzāspastāv attīstībai. Esmu drošs, ka Jānim Rozenbergam ir skaidra vīzija, kā no novadu apvienošanas iegūs arī Jaunpiebalga, Vecpiebalga, Amata, Priekuļi, Pārgauja un Līgatne. Viņš panāks, ka visi jaunā novada iedzīvotāji būs īsti savējie.